BİR AYET

“Küçümseyerek, insanlardan yüz çevirme! Ve yeryüzünde böbürlenerek yürüme! Zîrâ Allâh, kendini beğenmiş, övünüp duran kimseleri, aslâ sevmez! Yürüyüşünde tabiî ol! Sesini alçalt!..”      Lokmân Suresi, 18-19.

BİR HADİS

“Sadaka, maldan bir şeyi azaltmaz. Allahu Teâlâ, bir kulun şerefini (başkalarını) affı sebebiyle, mutlaka yükseltir. Allah için tevâzu eden kimseyi de, mutlaka yükseltir.”  Müslim, Birr, 69

sehidlerimiz

HÜSEYİN FELİK

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Hüseyin Felik     6 Ağustos 1980 Kilis

 

MSP Kilis İlçe Yönetim Kurulu Üyesi H. Felik Şehid Edildi

 

Kilis-MSP Kilis İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Hüseyin Felik, önceki gece mechul kişilerin silahlı saldırısına uğrayarak, hayatını kaybetmiştir.

Evinin yanında bulunan Tabakhane Camii’nde, Teravih namazını kıldıktan sonra, evine dönerken silahlı kişilerin saldırısına uğrayan Hacı Hüseyin Felik, aldığı yaraların etkisiyle, olay yerinde hayatını kaybetmiştir.

Emniyet yetkililerinin verdiği bilgiye göre, cinayetin failleri ile ilgili bazı ipuçlarının bulunduğu bildirilmiş ve katilin yakalanması için, çalışmalara başlanmıştır.

 

MSP GENEL BAŞKANI BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Öte yandan MSP Genel Başkanı Profesör Necmeddin Erbakan, Kilis İlçe Başkanlığına  bir başsağlığı telgrafı göndermiştir.

Erbakan’ın telgrafı şöyledir:

“İlçe İdare Heyeti Üyemiz Hacı Hüseyin Felik’in şehadetini, teessürle öğrenmiş bulunuyorum.

Cenab-ı hak’tan merhuma rahmet, size ve şahsınızda aile efradına ve camiamıza taziyelerimi sunarım.”

Kaynak: Yenidevir Gazetesi – 7 Ağustos 1980 Sayfa: 1

huseyinfelikhaber

huseyinfilikgirecek

Güzel Söz

"Allah için can vermek, şereflerin en şereflisidir. Kim olursa olsun, buna mani olmayı düşünmek, istememek, en azından biraz bilinçli Müslüman için mümkün olmaz. İnsan cenneti arzulayacak, sen ona diyeceksin ki, gitme. Bu, Müslüman’ın yapacağı bir iş değil."              

İki Şehid Babası Hasan Öztürk

Copyright © 2010 Sehidlerimiz.com  -Sitedeki her türlü materyalin, içeriğin ve görsellerin her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz.

Please publish modules in offcanvas position.