BİR AYET

“Küçümseyerek, insanlardan yüz çevirme! Ve yeryüzünde böbürlenerek yürüme! Zîrâ Allâh, kendini beğenmiş, övünüp duran kimseleri, aslâ sevmez! Yürüyüşünde tabiî ol! Sesini alçalt!..”      Lokmân Suresi, 18-19.

BİR HADİS

“Sadaka, maldan bir şeyi azaltmaz. Allahu Teâlâ, bir kulun şerefini (başkalarını) affı sebebiyle, mutlaka yükseltir. Allah için tevâzu eden kimseyi de, mutlaka yükseltir.”  Müslim, Birr, 69

sehidlerimiz

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Tacetdin Çete

 

BAŞSAĞLIĞI

İslam’ın cihad ruhuyla yüklü İslam mücahidi Metin Yüksel 23.2.1979 Cuma namazından çıkarken müşrik düzenin uşakları faşistler tarafından kahpece vurularak şehid edilmiştir. Menfur saldırıyı lânetler, Metinimize Allah’tan rahmet, Müslümanlara başsağlığı dileriz.

 

ŞEHİD TACETDİN ÇETE’NİN

ANNESİ, BABASI ve ABİLERİ

 

 

Kaynak: Milli Gazete – 9 Mart 1979 Sayfa: 6

 

Kaynak: Milli Gazete - 9 Mart 1979 Sayfa: 6

Güzel Söz

"Allah için can vermek, şereflerin en şereflisidir. Kim olursa olsun, buna mani olmayı düşünmek, istememek, en azından biraz bilinçli Müslüman için mümkün olmaz. İnsan cenneti arzulayacak, sen ona diyeceksin ki, gitme. Bu, Müslüman’ın yapacağı bir iş değil."              

İki Şehid Babası Hasan Öztürk

Copyright © 2010 Sehidlerimiz.com  -Sitedeki her türlü materyalin, içeriğin ve görsellerin her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz.

Please publish modules in offcanvas position.